Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Antonia Ružić stigla do petog ITF naslova i najboljeg plasmana u karijeri

Datum objave: 29. kolovoza 2022.

Naša Međimurka i hrvatska teniska reprezentativka Antonia Ružić u nedjelju je stigla do svog drugog ovogodišnjeg naslova na ITF World Touru, a petog u karijeri, pobijedivši u finalu turnira na tvrdoj podlozi u španjolskom Vigu Britanku Annu Brogan.

Za našu Međimurku ovo je treći naslov na tvrdoj podlozi kojim je opravdala status prve nositeljice turnira u Vigu. Zbog toga što je morala braniti bodove osvojene prošle godine, Antonia neće napraviti veliki pomak na WTA ljestvici nego će napredovati tek za jednu poziciju, do 223. mjesta, što je njen novi najbolji renking u karijeri.

Bravo Tonka!

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content