Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 25. kolovoza 2022.

Datum objave: 25. kolovoza 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađena su 243 uzorka od čega je evidentirano 186 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 76,5% pozitivnih od broja testiranih. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 17 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljeno je 5 pozitivnih slučaja kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U protekla 24 sata oporavilo se 74 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 426. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 32 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirano je 11 pacijenata, otpušteno je 8 osoba. Nema preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content