Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 14. kolovoza 2022.

Datum objave: 14. kolovoza 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 76 uzoraka, od čega su evidentirana 62 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 81,5% pozitivnih od broja testiranih. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 6 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2.

U protekla 24 sata oporavilo se 138 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 537. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 130 549 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 23 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 2 pacijenta, otpuštene su 3 osobe. Preminula je ženska osoba stara 89 godina.

Cijepljenje se provodi petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content