Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 7. kolovoza 2022.

Datum objave: 7. kolovoza 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađen je 221 uzorak, od čega je evidentirano 162 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 73,3% pozitivnih od broja testiranih. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 5 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2.

U protekla 24 sata oporavilo 126 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 468. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 129 775 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 26 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 4 pacijenta, otpuštene su 2 osobe. Nema preminulih osoba.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content