Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Područna škola Peklenica dobiva novo dječje sportsko igralište

Datum objave: 21. srpnja 2022.

Područna škola Peklenica dobit će novo multifunkcionalno igralište vrijedno 296.505,00 kuna, a ugovor o izvođenju radova na izgradnji višenamjenskog dječjeg sportskog igrališta potpisali su župan Međimurske županije Matija Posavec i direktor tvrtke Tekeli projekt inženjering Igor Tekeli. Rok za izvođenje radova je 60 dana, a Peklenica će dobiti multifunkcionalno igralište s manjim tribinama, odbojkaškim i košarkaškim igralištem.

Nastavak je ovo ulaganja i investicija u obrazovanje tijekom ljetnih mjeseci s ciljem stvaranja kvalitetnijih uvjeta za učenike, ali i nastavak projekata vezanih uz razvoj sportske infrastrukture na području Međimurja koje ove godine nosi titulu Europske regije sporta 2022. godine.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content