Nastavak izvođenja radova uređenja kuhinje u Osnovnoj školi Goričan

Datum objave: 16. srpnja 2022.

Nakon izgradnje sportske dvorane, kompletne energetske obnove školske zgrade i obnove krovišta zgrade, u Osnovnoj školi Goričan trenutno se izvode radovi na obnovi i preseljenju školske kuhinje i blagovaonice, čime će se dobiti novi prostori koje će se prenamijeniti u dodatne učionice s ciljem stjecanja uvjeta za jednosmjensku nastavu.

Župan Međimurske županije Matija Posavec potpisao je s direktorom tvrtke Team građenje d.o.o. Igorom Hoblajem ugovor o nastavku izvođenja radova uređenja kuhinje u Osnovnoj školi Goričan.

Vrijednost radova je 349.201,25 kuna, a radovi će biti završeni do početka nova školske godine kako bi 160-ak učenika moglo nastavu započeti u novim i kvalitetnijim uvjetima.