Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Veliki skok za rijeku Dravu i ove godine privukao velik broj posjetitelja

Datum objave: 11. srpnja 2022.

Općina Sveta Marija i Zaštitarsko-ekološka udruga "Senjar" - ZeuS zajedno sa udrugama s područja općine i ove su godine organizirali tradicionalni “Veliki skok” za rijeku Dravu kako bi ukazali na probleme prekomjerne regulacije rijeka i na važnost očuvanja prirodnih vodotoka kojima naše Međimurje i Podravina obiluje. Skok se održao ususret obilježavanja 10. godišnjice proglašenja Rezervata biosfere Mura-Drava-Dunav i Dana europske Amazone te je i ove godine privukao velik broj sudionika koje su pozdravili zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec i načelnica Općine Sveta Marija Đurđica Slamek.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content