Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prekrasnim koncertom „Iz srca međimurske popevke“ obilježena godina dana Riznice Međimurja

Datum objave: 10. srpnja 2022.

Na samu godišnjicu otvorenja novog Muzeja nematerijalne baštine - Riznice Međimurja, u prekrasnom ambijentu atrija Starog grada Zrinskih u Čakovcu održan je koncert imenom „Iz srca međimurske popevke – koncert Riznici Međimurja za 1. rođendan“. Međimursku popevku interpretiralo je 11 međimurskih izvođača: Neven Kolarić, Ivan i Anka Lisjak, Marija Magdalena Kočila, Lidija Bajuk, Josip Brdar & glazbeni sastav Maruleki, Krunoslav & Martin Lajtman, Lea Šprajc, Zbor Pučpuljike, Tamara Korunek & Marko Žerjav, Nikola Grabar & Marino Tomasović, Cecilija Merkač Hudopisk koji su oduševili ispunjeni atrij.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content