Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Općina Mala Subotica obilježava svoje dane

Datum objave: 1. srpnja 2022.

U Domu kulture Mala Subotica održana je svečana sjednica Općinskog vijeća povodom Dana općine koji se obilježavaju bogatim programom. Okupljene su pozdravili načelnik Općine Mala Subotica Valentino Škvorc i predsjednik Općinskog vijeća Mladen Križaić koji su svojim govorima obuhvatili projekte, događaje i uspjehe općine kroz proteklih godinu dana.

2021. godina u Općini Mala Subotica ostat će upamćena po intenzivnijem broju investicija kojima je krajnji cilj ulaganje u kvalitetu života, povećanje proizvodnih kapaciteta te potpora poljoprivrednicima i udrugama civilnog društva.

Sjednici su nazočili: župan Međimurske županije Matija Posavec, gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini, gradonačelnik Preloga Ljubomir Kolarek, gradonačelnik Murskog Središća Dražen Srpak, načelnici susjednih općina, predstavnici političkog, društvenog i gospodarskog života Međimurja te mnogi mještani.

Recitacijama i glazbenim nastupom sjednicu su obogatili Puhački orkestar Općine Mala  Subotica, učenica Osnovne škole Tomaša Goričanca Mala Subotica Greta Zamuda koja je pod mentorstvom Ljiljane Rinkovec sudjelovala  na Županijskoj i Državnoj  smotri LIDRANO 2022. u kategoriji  literarno stvaralaštvo sa svojom pjesmom Pes Campi, recitacijama učenici Sara Žulić i Leo Marčec, kao i Mažoretkinje Mala Subotica.

Nagrade su uručene Aidi Trstenjak, Lovri Farkaš, Eliju Hrgoviću, Šefanu Granatiru, Marti Žulić, Viktoriji Rebernik, Severini Lajtman, Karli Grašić, Doroteji Cerovec, Klari Grašić, Dariji Cirkvenčić, Heleni Hlišć, Eleni Hajdarović, Eduardu Ciglaru, Martinu Lajtmanu i Dragutinu Srnecu.

Pečat Općine Mala Subotica primili su Sportsko ribolovno društvo „Šaran“ Mala Subotica, Udruga žena Palovec i KUU Zvon Mala Subotica, svima povodom 25 godina uspješnog djelovanja.

Zahvalnice su dodijeljene: Franji Dodleku iz Držimurca, Auto otpadu „Grandy“, Cerzalu d.o.o., Steelplastu d.o.o., Promessu d.o.o., članovima DVD-a Mala Suboticu Mladenu Horvatu, Kristijanu Križaiću, Karlu Balentu, Marijanu Horvatu, Mladenu Horvatu i Simonu Kapelariju, članovima DVD-a Sveti Križ Aleksandru Horvatu i Robertu Novaku te članovima DVD-a Držimurec-Strelec Filipu Horvatu i Nevenu Šafariću.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content