Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana rekreativna biciklijada - Mura-Drava bajk tour

Datum objave: 26. lipnja 2022.

Uz lijepo vrijeme i vedar duh, ove subote, 25. lipnja, održana je prva rekreativna biciklijada pod nazivom „MURA-DRAVA BAJK TOUR“ u organizaciji donjomeđimurskih općina, Međimurske županije i Zajednice sportskih udruga i saveza Međimurske županije.

Više od stotinjak biciklista različitih dobnih skupina startalo je ispred Općine Sveta Marija, preko Donjeg Mihaljevca, Donje Dubrave, Kotoribe i Donjeg Vidovca, gdje je nastavljeno druzenje u prekrasnom ambijentu Hotela Golf. Svaka općina je na organiziranom stajalištu biciklistima osigurala osvježenje, a Međimurska županija poklon Europske regije sporta.

Cilj biciklijade od 23 kilometra je kroz tjelesnu aktivnost spojiti općine donjeg Međimurja, koje su povezane rijekama Murom i Dravom, kao i povećati svijest o zdravim životnim navikama te kvalitetno provedenog slobodnog vremena.

Međimurska županija još jednom je dokazala, kako je s razlogom proglašena Europskom regijom sporta za 2022. godinu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content