Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

18. sportske igre okupile više od 150 umirovljenika

Datum objave: 15. lipnja 2022.

Savez udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije organizirao je 18. sportske igre koje su okupile više od 150 članova udruga umirovljenika iz Preloga, Gornjeg Hrašćana, Ivanovca te članove Udruge umirovljenika unutarnjih poslova Međimurske županije.

Sudionici će se natjecati u disciplinama- pikado, viseća kuglana, streljaštvo, šah i belot. Predsjednik Saveza Franjo Bašek izrazio je veliko zadovoljstvo što su se okupili u tako velikom broju na igrama koje ove godine slave svoju punoljetnost.

Natjecatelje je pozdravio župan Međimurske županije Matija Posavec koji im je poželio puno sreće i uspjeha u natjecanju te izrazio želju da održe još mnogo takvih susreta.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content