Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održani sportski susreti osoba s intelektualnim teškoćama

Datum objave: 12. lipnja 2022.

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije bila je domaćin sportskih susreta osoba s intelektualnim teškoćama koje su okupile pedesetak sudionika. Osim domaćina, sudjelovali su članovi Udruge "Mali princ" iz Đurđevca, Ludbreško Sunce iz Ludbrega, Ivanečko sunce iz Ivanca, Centra za inkluziju Pakrac - Lipik i Centra za rehabilitaciju Varaždin.

Okušali su se u šest sportskih disciplina: trčanju, skoku u dalju, bočanju, gađanju na koš, gađanju na gol i golfu.

Kako je istaknula predsjednica Udruge Biserka Vrbanec, susret je dio projekta pod nazivom "Zajedno do bolje budućnosti" koji je financijski podržala Međimurska županija, a događaju je nazočila pročelnica Službe za poslove župana Petra Vadlja.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content