Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Na novoj atletskoj stazi u Belici održano natjecanje u atletici za limače

Datum objave: 12. lipnja 2022.

Na novootvorenoj atletskoj stazi u Belici u organizaciji AK Međimurje Čakovec i Općine Belica održano je 3. kolo HALS-a za limačice i limače. Po sunčanom i lijepom vremenu natjecalo se i uživalo više od 140 natjecatelja iz 13 klubova. Natjecanje se održalo u tri starosne kategorije, za uzrast 2011., 2012. i 2013. i mlađi, a natjecali su se u kategorijama trčanje na 400 m, skoku u dalj, skoku u vis, bacanju vorteksa i štafeti. Za sve sudionike natjecanja, Općina Belica osigurala je okrjepu i prigodan poklon. Većini natjecatelja ovo je bilo prvo natjecanje, a mnogobrojna publika bodrila je sve natjecatelje i svaki nastup ispratila velikim aplauzom.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content