Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Bravo! Više od 250 zaljubljenika u sport, rekreaciju i prirodu okupilo se na 6. Festivalu nordijskog hodanja i pješačenja

Datum objave: 12. lipnja 2022.

Nakon dvije godine stanke, više od 250 zaljubljenika u sport, rekreaciju i prirodu okupilo se na 6. Festivalu nordijskog hodanja i pješačenja u Prelogu. Događaj je održan u organizaciji Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije, Grada Preloga, Turističke zajednice Grada Preloga, Udruge umirovljenika Prelog, Društva naša djeca Prelog, Župe Sv. Jakoba Prelog, Gradskog društva Crveni križ Čakovec te uz pokroviteljstvo Hrvatskog saveza nordijskog hodanja, a u sklopu projekta Međimurje Europska regija sporta 2022. godine.

Kako bi cijeli ovaj događaj protekao u ugodnom raspoloženju, uključile su se brojne ustanove, udruge i pojedinci. U svrhu poboljšanja mentalnog zdravlja osoba starije životne dobi Djelatnost za zaštitu mentalnog zdravlja, prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti ZZJZ MŽ pripremio je materijale s vježbama za poboljšanje kognitivnih sposobnosti.

Foto: ZZJZ MŽ

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content