Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 21. svibnja 2022.

Datum objave: 21. svibnja 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađen je 31 uzorak, od čega je evidentirano 11 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 35,4% pozitivnih od broja testiranih. Brzim antigenskim testiranjem potvrđena su 2 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2.

U protekla 24 sata oporavilo se 24 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 69. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 124 997 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 5 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirane su 2 osobe, otpuštene su 2 osobe. Nema preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi  petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content