Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 15. svibnja 2022.

Datum objave: 15. svibnja 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađena su 74 uzorka, od čega je evidentirano 22 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 29,7% pozitivnih od broja testiranih.

U protekla 24 sata oporavile su se 22 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 141. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 124 680 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 12 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirane su 2 osobe, nema otpuštenih ni preminulih osoba.

Od sljedećeg tjedna, cijepljenje će se provoditi jednom tjedno, i to petkom, počevši od 20. svibnja 2022. godine od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content