Fundraising edukacija za organizacije civilnog društva Međimurske županije

Datum objave: 13. svibnja 2022.

Fundraising edukacija namijenjena je organizacijama koje žele razviti svoj odnos s donatorima (građanima i tvrtkama) kako bi dodatno ojačale društveni utjecaj organizacije te povećale financijsku održivost razvijanjem i provedbom različitih aktivnosti prikupljanja sredstava.

Ciljevi edukacije:

• Povećati znanje sudionika o fundraisingu i izgradnji fundraising kulture organizacije
  • Osvijestiti sudionike u ulozi fundraisinga za uspješno djelovanje organizacije (u javnosti i unutar organizacije)
  • Unaprijediti vještine sudionika za planiranje fundraising aktivnosti i komunikaciju prema donatorima

Edukacija će se održati u utorak, 24.5.2022. od 09.30 do 16.00 sati u Zgradi Scheier i sastojat će se od predavanja i radionice.

Edukacija je besplatna, a broj sudionika je ograničen.

Svaka organizacija koja će sudjelovati na radionici dobit će jedan sat savjetovanja za razvoj svojih fundraising aktivnosti.

Voditeljica edukacije: Mladenka Majerić, savjetnica za fundraising i menadžment neprofitnih organizacija

Pozivamo sve zainteresirane da se prijave na edukaciju putem prijavnog obrasca

Nadamo se Vašem odazivu na ovu zanimljivu temu i prvu ovakvu edukaciju u Međimurskoj županiji.