Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 8. svibnja 2022.

Datum objave: 8. svibnja 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 88 uzoraka, od čega je evidentiran 20 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 22,7% pozitivnih od broja testiranih.

U protekla 24 sata oporavilo se 29 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 175. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 124 208 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 9 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nema hospitaliziranih, otpuštenih ni preminulih osoba.

Sljedeći tjedan cijepljenje će se provoditi, u utorak 10. svibnja 2022. godine i u petak 13. svibnja 2022. godine od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec. 

Nakon toga, cijepljenje će se provoditi jednom tjedno, i to petkom, počevši od 20. svibnja 2022. godine od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

Danas od 10 do 12 sati se provodi cijepljenje u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content