Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prekrasan humanitarni koncert za Međimursku zakladu solidarnosti „Katruža“, okupljeni uživali u pjesmama Ivice Pepelka, Gabrijele Hrženjak, Ivana Mezge i Etno dua Goga i Željko

Datum objave: 29. travnja 2022.

Prekrasan humanitarni koncert za Međimursku zakladu solidarnosti „Katruža“ održan je povodom Dana Međimurske županije u atriju Starog grada Čakovec. Svoj doprinos pjesmom su dali jedan od najpoznatijih autora kajkavskih popevki Ivica Pepelko i gosti Gabrijela Hrženjak, Ivan Mezga i Etno duo Goga i Željko.

Kada je u pitanju Zaklada „Katruža“, Međimurci uvijek pokazuju veliko srce i uključuju se u humanitarne akcije, stoga veliko hvala svima koji su se donacijama uključili u prikupljanje sredstva koja će biti usmjerena za potrebe liječenja, rehabilitaciju, operacije, transplantacije organa, nabave i lijekova onima kojima je to najpotrebnije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content