Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 27. travnja 2022.

Datum objave: 27. travnja 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađena su 188 uzorka, od čega je evidentirano 99 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 52,6% pozitivnih od broja testiranih. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 5 pozitivnih pacijenata na SARS-CoV-2.

U protekla 24 sata oporavilo se 18 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 273. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 123 274 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 15 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana je 1 osoba, otpušteno je osoba. Nema preminulih osoba

Građani se mogu cijepiti utorkom i petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec. Za cijepljenje nije potrebna prethodna najava.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content