Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tradicionalnom biciklijadom međimurskim putevima započeli Dani Međimurske županije - BIMEP okupio oko 1700 zaljubljenika u biciklizam

Datum objave: 18. travnja 2022.

"Biciklom međimurskim putevima" manifestacija je koju ne propušta nijedan ljubitelj biciklizma u Međimurju, a upravo su BIMEP-om započeli ovogodišnji Dani Međimurske županije.

Pod organizacijskom palicom Međimurskog saveza sportske rekreacije „Sport za sve“ i Međimurske županije, sportsko-rekreativna biciklijada "BIMEP” svake godine privlači sve više zaljubljenika u biciklizam i pobornika zdravog načina života, a ove je godine okupila oko 1700 sudionika.

Biciklijada se proteže cijelim Međimurjem na oko 150 kilometara staze koje povezuju 17 punktova. Simbolično, Dani Međimurske županije ove godine započeli su upravo ovim sportskim događajem jer u 2022. godini Međimurje ponosno nosi titulu Europske regije sporta.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content