Od temelja do krova – u tijeku obnova Područne škole Gornji Hrašćan

Datum objave: 5. travnja 2022.

Međimurska županija nastavlja s investicijama u obrazovanju, a nakon što je Područna škola Gornji Hrašćan dobila novo krovište, na redu je i zamjena stolarije, radovi na termo fasadi i uređenje prilazne ceste.

Tijekom prošle godine dovršeni su radovi na obnovi krovišta školski zgrada u Macincu i Gornjem Hrašćanu vrijedni 276.620,00 kn s PDV-om. No tu se nije stalo s ulaganjima u Područnu školu Gornji Hrašćan te su u tijeku radovi izrade termo fasade, nakon kojih će se zamijeniti dio vanjske stolarije i urediti prilazni put školi.

Područnu školu Gornji Hrašćan pohađa pedesetak učenika, a ravnateljica škole Božena Dogša istaknula je značaj projekta za učenike, ali i stanovnike Gornjeg Hrašćana. Ukupna vrijednost radova je 618.268,75 kn s PDV-om, a planirani završetak je kraj svibnja.