Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nove školske klupe i stolice za učenike Područne škole Donji Vidovec

Datum objave: 29. ožujka 2022.

Kako bi im boravak u školi bio što ugodniji, učenici 1. i 2. razreda Područne škole Donji Vidovec dobili su nove i modernije školske klupe. Dosadašnje su bile već dotrajale, pa su se u nabavku novih klupa i stolica uključile Međimurska županija i Općina Donji Vidovec. Školarci su s veseljem dočekali nove klupe, a u novom okruženju posjetili su ih župan Međimurske županije Matija Posavec i načelnica Općine Donji Vidovec Bojana Petrić zajedno sa ravnateljicom Mirjanom Ribić, koji su dogovorili da će se Županija i Općina uključiti u obnovu ulaza škole, a kupit će se i nove klupe i stolice za učenike 3. i 4. razreda.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content