Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dan narcisa obilježen diljem Međimurja

Datum objave: 26. ožujka 2022.

Mjesec ožujak posvećen je prevenciji i ranom otkrivanju raka dojke, a ove subote članovi Kluba Nova Nada Čakovec i Županijske lige protiv raka diljem Međimurja  proveli su akciju „Dan narcisa“ kojoj je cilj potaknuti žene da vode brigu o sebi i da redovito odlaze na mamografske preglede koji jamče rano otkrivanje bolesti i pravodobno liječenje.

Dan narcisa obilježen je diljem Međimurja, a novac prikupljen donacijama koristiti će se za rehabilitaciju oboljelih žena i ostalih članova klubova koji djeluju unutar Lige, kako bi im povratak u normalan život uz bolest bio što uspješniji, a kvaliteta života sačuvana.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content