Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najbolji mladi umjetnici predstavili svoje radove na županijskom natjecanju LIK 2021./2022.

Datum objave: 23. ožujka 2022.

U holu dvorane Graditeljske škola Čakovec otvorena je izložba najboljih mladih međimurskih umjetnika. Izložbu, odnosno županijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna  - LIK 2021./2022. otvorio je ravnatelj Graditeljske škole Čakovec Damir Srnec, a okupljenje učenike i mentore pozdravili su župan Međimurske županije Matija Posavec i gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini.

Na županijskoj razini natjecanja uključila se 21 škola, pristigla su sveukupno 63 rada i to 58 iz osnovnih škola te 5 rada učenika srednjih škola. U kategoriji viših razreda osnovne škole najbolji su Lara Rožman, Mura Blažević i Srđan Oršuš te Kiara Pristav i Ema Mikulić, dok među srednjoškolcima Tea Horvat, Zora Petričević i Sara Herman.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content