Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Informativna radionica u sklopu raspisanog Javnog natječaja za financiranje programa i projekata udruga Međimurske županije u području zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2022. godini

Datum objave: 14. ožujka 2022.

KLASA: 402-06/22-02/10

URBROJ: 2109-13/01-22-2

Čakovec, 11. ožujka 2022. godine            

POZIV NA INFORMATIVNU RADIONICU

U SKLOPU JAVNOG NATJEČAJA ZA SU/FINANCIRANJE PROGRAMA/PROJEKATA UDRUGA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE U PODRUČJU ZDRAVSTVENE I SOCIJALNE ZAŠTITE, BRIGE O DJECI I MLADIMA TE LJUDSKIH PRAVA, DEMOKRATIZACIJE I RAZVOJA CIVILNOG DRUŠTVA U 2022. GODINI

Upravni odjel za civilno društvo, ljudska prava i sport Međimurske županije održati će dana 17. ožujka 2022. godine u Velikoj vijećnici Međimurske županije s početkom u 15.00 sati, informativnu radionicu u sklopu raspisanog Javnog natječaja za financiranje programa i projekata udruga Međimurske županije u području zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2022. godini.

Za financiranje programa/projekata u okviru ovog Natječaja raspoloživ je iznos od 1.115.000,00 kuna od toga za:

  • Prioritetno područje 1 – branitelji 265.000,00 kuna
  • Prioritetno područje 2 – umirovljenici 300.000,00 kuna
  • Prioritetno područje 3 – zdravstvena i socijalna zaštita  300.000,00 kuna
  • Prioritetno područje 4 – briga o djeci i mladima, ljudska prava, demokratizacija i ostala područja od interesa za razvoj civilnog društva 250.000,00 kuna.

Prijavitelj može zatražiti do 100% iznosa za financiranje programa/projekta.

Pozivaju se zainteresirani predstavnici udruga da se odazovu na informativnu radionicu koja je osmišljena s ciljem pružanja stručne pomoći u pripremi natječajne dokumentacije i projektnog prijedloga. 

                                                                                    PROČELNICA

                                                                                Maja Odrčić Mikulić, prof.

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content