Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Lista prvenstva za stambeno zbrinjavanje na potpomognutim područjima dodjelom građevinskog materijala za 2022. godinu

Datum objave: 11. ožujka 2022.

Temeljem članka 16. stavka 2. i 3. Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“, broj  106/18, 98/19) Međimurska županija Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam, Odsjek za obrt i poduzetništvo donio

Listu prvenstva za stambeno zbrinjavanje na potpomognutim područjima dodjelom građevinskog materijala za 2022. godinu.

 

Lista prvenstva za 2022. godinu

Sukladno članku 16. stavak 5. Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“, broj 106/2018, 98/19) na objavljenu listu prvenstva podnositelji imaju pravo podnošenja prigovora u roku od 8 (osam) dana od dana objave liste na web stranici Međimurske županije i oglasnoj ploči Međimurske županije.

Primjedba se podnosi pisanim putem čelniku Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam, Čakovec, Ruđera Boškovića 2.

Izvršna lista prvenstva biti će objavljena do 31. ožujka 2022. godine na web stranici ovog Odjela i oglasnoj ploči Međimurske županije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content