Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Povodom Dana žena u Goričanu održan festival sportske rekreacije

Datum objave: 6. ožujka 2022.

Udruga „Sport za sve“ povodom obilježavanja Međunarodnog dana žena organizirala je festival sportske rekreacije nordijskim hodanjem i pješačenjem. Odlično raspoloženje trajalo je tijekom cijele staze duge 8,8 kilometara, a festivalu su se priključili mnogi zaljubljenici u sport i rekreaciju, među kojima i zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec. Međimurska županija ove je godine proglašena Europskom regijom sporta, a cijela godina bit će u znaku organiziranja mnogih sportskih manifestacija kako bi se promovirao zdrav život i boravak u prirodi

.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content