Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obnova pročelja zgrade Odsjeka Učiteljskog fakulteta u Čakovcu

Datum objave: 3. ožujka 2022.

Odsjek Učiteljskog fakulteta u Čakovcu smješten je u povijesnoj zgradi koja za stanovnike Međimurja ima iznimnu kulturnu vrijednost te je ključno mjesto u povijesti i razvoju obrazovanja na području naše županije. Suradnjom Međimurske županije, Grada Čakovca i Učiteljskog fakulteta pokrenut je projekt obnove zgrada, dvorane i sportskih objekata, a prva na redu je obnova pročelja glavne zgrade Fakulteta. Međimurska županija u svom je proračunu osigurala 200 000 kuna, a radovi obnove pročelja pri samom su kraju. Nakon pročelja, na redu je obnova bočne strane, a u tijeku su i radovi na podizanju nove balon dvorane na rukometnom igralištu. U suradnji s Gradom Čakovcem, uz Učiteljski fakultet uredit će se urbani park i dječji vrtić.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content