Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sjećanje na Željka Murka živi

Datum objave: 11. veljače 2022.

U spomen na međimurskog policajca Željka Murka iz Mihovljana koji je 12. veljače 2003. godine tragično poginuo prilikom obavljanja dužnosti tijekom potjere za pljačkašem poslovnice tadašnje Varaždinske banke u Nedelišću, položeni su vijenci i svijeće na njegov grob i spomen ploču postavljenu na zgradi Društvenog doma u Mihovljanu. Uz obitelj Željka Murka, njegove žrtve svake se godine prisjećaju sumještani, kolege te predstavnici Policijske uprave međimurske, Međimurske županije, Grada Čakovca, Mjesnog odbora Mihovljan, DVD-a Mihovljan i članovi braniteljskih udruga.

Obilježavanju su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec, gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini, potpredsjednik Skupštine Međimurske županije Ivica Baksa i predsjednik Koordinacije udruga proizašlih iz Domovinskog rata Stjepan Horvat.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content