Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 5. veljače 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije

Datum objave: 5. veljače 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 545 uzoraka, od čega je evidentirano 355 pozitivnih nalaz na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 65,1% pozitivnih od broja testiranih.

U protekla 24 sata oporavilo se 478 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 3 676. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 109 544 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 78 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirano je 10 pacijenata, otpušteno je 10 pacijenata, 6 pacijenata je na invazivnoj respiraciji. Preminula je muška osoba, stara 71 godinu.

Građani se mogu cijepiti svakim radnim danom svim dostupnim cjepivima od 9 do 13 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije te od 13 do 18 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec. Za cijepljenje nije potrebna prethodna najava.

Danas će se cijepljenje održati na cijepnom punktu u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije od 9:00 do 13:30 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content