Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću

Datum objave: 22. siječnja 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađen je 751 uzorak, od čega je evidentirano 478 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 64,6% pozitivnih od broja testiranih.

U protekla 24 sata oporavljeno je 185 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 2 529. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 100 135 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 33 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 3 pacijenta, otpuštena su 3 pacijenta, 4 pacijenta su na invazivnoj respiraciji. Nema preminulih osoba.

Građani se mogu cijepiti svakim radnim danom svim dostupnim cjepivima od 9 do 13 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije te od 13 do 18 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec. Za cijepljenje nije potrebna prethodna najava.

Danas se cijepljenje bez najave održava u školskoj sportskoj dvorani u Murskom Središću od 9 do 13:30 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content