Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Brojni građani podržali akciju "Ukras ponesi, radost donesi"

Datum objave: 18. prosinca 2021.

S ciljem da razvesele najmlađe, brojni građani uključili su se u akciju "Ukras ponesi, radost donesi" kojom će razveseliti djecu božićnim poklonima. Velika jelka ispred Crkve sv. Nikole u središtu Čakovca ukrašena je jedinstvenim ukrasima koje su izradili učenici, a na njima su napisane skromne božićne želje. Zamisao je da sugrađani uzmu ukrase i do Božića djeci slabijeg imovinskog statusa ispune želje. Ovo je druga godina za redom kako se održava ova hvalevrijedna akcija kojom se nastoje uljepšati blagdanski trenuci najmlađih.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content