Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Svečano otvorenje Centra izvrsnosti Međimurske županije iz umjetničkog područja

Datum objave: 16. prosinca 2021.

U subotu, 18. prosinca 2021. godine u 9:00 sati u Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec (Vladimira Nazora 34, Čakovec) održat će se svečano otvorenje Centra izvrsnosti Međimurske županije iz umjetničkog područja.
O ciljevima novoosnovanog Centra izvrsnosti, brizi za darovite učenike i njihove mentore te prednostima ovakvog načina rada govorit će župan Međimurske županije Matija Posavec, ravnateljica Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec Sandra Breka-Ovčar, voditeljica Centra izvrsnosti Zlatka Grahovec Soldat i višestruko nagrađivana učenica Ema Bilaver.
Poseban gost bit će poznati međimurski bariton Armando Puklavec koji će za polaznike Centra održati predavanje i radionicu naslovljenu "O glasu i njegovoj upotrebi".

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content