Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Fantastična Antonija Ružić u dva tjedna osvojila dva turnira

Datum objave: 25. listopada 2021.

Europska juniorska prvakinja do 18 godina Antonia Ružić osvojila je drugi profesionalni ITF turnir u dva tjedna. Nakon portugalskog Lagosa u kojem je nanizala ukupno sedam pobjeda bez izgubljenog seta (počevši od kvalifikacija), trijumfirala je i u Hamburgu te napravila impozantnih 12 pobjeda u nizu pobijedivši sve svoje suparnice koje su bile bolje rangirane od nje.
Do sada je njezin najbolji plasman na rang listi bio 729. mjesto, a već od idućeg ponedjeljka Antonia će biti 356. igračica na svijetu.
Antonia je ponos Međimurja i Hrvatske i već je sada upisana u zlatnu sportsku povijest. Čestitamo na ostvarenim odličnim dosadašnjim uspjesima i zahvaljujemo joj što Međimurje upisuje na sportsku kartu svijeta.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content