Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Započinje obnova krovišta zgrada osnovnih škola u Šenkovcu, Macincu i Gornjem Hrašćanu

Datum objave: 16. kolovoza 2021.

Župan Međimurske županije Matija Posavec potpisao je ugovore o izvođenju radova na rekonstrukciji krovišta na zgradama Osnovne škole „Petar Zrinski“ Šenkovec, Osnovne škole Macinec i Područne škole Gornji Hrašćan. Time se nastavlja investicijski ciklus u obrazovanju Međimurske županije. Za izvođača radova putem postupka javne nabave odabrana je tvrtka IZOLAMONT d.o.o. čiji je direktor Zlatko Hercigonja istaknuo zadovoljstvo na dosadašnjoj suradnji s Međimurskoj županijom.
Vrijednost radova obnove krovišta zgrade u Šenkovcu je 312.273,75 kuna s PDV-om, dok je ukupna vrijednost radova na obnovi krovišta školski zgrada u Macincu i Gornjem Hrašćanu 276.620,00 kn s PDV-om. Župan Posavec pojasnio je da će radovi biti završeni do početka nove školske godine kako bi učenici nastavu mogli započeti u što kvalitetnijim uvjetima rada.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content