Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 20. srpnja 2021.

Datum objave: 20. srpnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađena su 74 uzorka, od čega su evidentirana 3 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 4,05% pozitivnih od broja testiranih.
U protekla 24 sata oporavile su se 3 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 14. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 63 486 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 8 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nema novih hospitaliziranih pacijenata, otpuštena su 2 pacijenta, nema pacijenata na respiraciji ni preminulih osoba.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content