Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 18. srpnja 2021. - U Međimurju testirana 241 osoba i nema pozitivnih nalaza

Datum objave: 18. srpnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata PCR metodom obrađeno je 78 uzoraka i 163 testiranja Ag testovima, od čega nema evidentiranih pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji.
Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 14. U protekla 24 sata oporavila se jedna osoba.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 9 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Kako bi se zadržala povoljna epidemiološka situacija, pozivaju se svi oni koji se žele cijepiti da to mogu učiniti bez prethodne najave svaki radni dan od 9 do 13 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 13 do 18 sati u Županijskoj bolnici Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content