Strateška procjena utjecaja na okoliš Plana razvoja Međimurske županije

Datum objave: 5. srpnja 2021.

Odluka o sadržaju Strateške studije utjecaja Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. godine na okoliš (pdf)

Informacija o provedbi Strateške procjene i određivanju sadržaja strateške studije na okoliš Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. (pdf)
Poziv na dostavu mišljenja za određivanje sadržaja strateške studije na okoliš Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. i Poziv na konzultacije (pdf)
Strateški okvir Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. (pdf)

Odluka o započinjanju postupka strateške procjene utjecaja na okoliš Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. godine  (pdf)

JAVNA RASPRAVA o Strateškoj studiji utjecaja na okoliš plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. i nacrtu plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. (08.07.2022.)

Zahtjev za mišljenjem tijelima temeljem čl. 23. st. 2. Uredbe o strateškoj procjeni utjecaja strategije, plana i programa na okoliš (NN broj 3/17)   (12.09.2022.)

1. Strateška studija utjecaja na okoliš  Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027.
  2. Netehnički sažetak Strateške studije utjecaja na okoliš Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027.
  3. Nacrt Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027.
  4. Prilog 1. Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027.

PLAN RAZVOJA Međimurske županije za razdoblje do 2027. godine

1. Plan razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027.
  2. Odluka Skupštine MŽ o donošenju Plana razvoja za razdoblje do 2027.
  3. Strateška studija utjecaja na okoliš Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. godine
  4. Strateška studija utjecaja na okoliš Plana razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027. godine Netehnički sažetak
  5. Izvješće o provedenom postupku strateške procjene