Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POPIS 2021. - JAVNI POZIV zainteresiranim kandidatima za podnošenje prijava za posao popisivača i kontrolora

Datum objave: 18. lipnja 2021.

Državni zavod za statistiku raspisao je JAVNI POZIV zainteresiranim kandidatima za podnošenje prijava za posao popisivača i kontrolora u drugoj fazi provedbe Popisa stanovništva,
kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2021. godine.
Zainteresirani kandidati za sudjelovanje u Popisu trebaju na mrežnim stranicama Popisa (www.popis2021.hr) popuniti prijavu za popisivača/kontrolora, odgovarajući na pitanja o osobnim podacima, iskustvu u poslovima anketiranja, informatičkoj pismenosti te na demografska pitanja.
Rok za podnošenje prijava je od 23. lipnja do 15. srpnja 2021. godine. Kandidat može samo jedanput popuniti prijavu. Pri popunjavanju prijave obavezan je priložiti obostrano skeniranu fotokopiju osobne iskaznice.
Javni poziv - Popis 2021
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content