Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održane 16. sportske igre Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije

Datum objave: 10. lipnja 2021.

Savez udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije organizirao je 16. sportske igre koje su okupile članove udruga umirovljenika iz Preloga, Gornjeg Hrašćana i Ivanovca te članove Udruge umirovljenika unutarnjih poslova Međimurske županije. Stotinjak sudionika natjecao se u pet disciplina – pikado, viseća kuglana, streljaštvo, šah i belot. Predsjednik Saveza Franjo Bašek izrazio je veliko zadovoljstvo što su se umirovljenici mogli okupili nakon više od  godinu dana.
Natjecatelje su pozdravili župan Međimurske županije Matija Posavec i gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividni pritom pohvalivši pozitivan duh i sportsku energiju koju umirovljenici održavaju svojim sportskim susretima.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content