Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 08. lipnja 2021. - Broj oboljelih u Međimurju pao ispod 100

Datum objave: 8. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađena su 153 uzorka, od čega je evidentirano 10 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 6,53% pozitivnih od broja testiranih.
Obavljenim testiranjima brzim antigenskim testovima evidentirana su 2 pozitivna nalaza.
U protekla 24 sata oporavile su se 24 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 89. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 60 249 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 29 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, otpuštena su 2 pacijenta, dok na invazivnoj respiraciji nema pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Prema mjestu prebivališta u periodu od 31.05.2021. do 06.06.2021. godine, 21 je oboljela osoba na području grada Čakovca, 2 na području grada Mursko Središća, 2 na području grada Preloga, 2 na području općine Belica, 3 općine Donji Kraljevec, 6 općine Goričan, 2 općine Gornji Mihaljevec, 1 općine Kotoriba, 4 općine Mala Subotica, 8 općine Nedelišće, 1 općine Podturen, 2 općine Pribislavec, 2 općine Selnica, 1 općine Strahoninec, 1 općine  Sveta Marija, 17 općine Sveti Juraj na Bregu, 1 općine Sveti Martin na Muri, 1 općine Vratišinec, 11 općine Šenkovec i 1 općine Štrigova, dok ovaj tjedan nema pozitivnih slučajeva u općinama Dekanovec, Domašinec, Donja Dubrava, Donji Vidovec i Orehovica.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content