Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tradicionalni streličarski turnir „Veliki pehar Nikole Zrinskog“ okupio 60-ak natjecatelja iz cijele Hrvatske

Datum objave: 2. svibnja 2021.

Tradicionalni streličarski turnir „Veliki pehar Nikole Zrinskog“ u organizaciji Streličarskog kluba „Katarina Zrinski“ ove je godine doživio svoje 28. izdanje, a okupio je čak 17 ekipa iz cijele Hrvatske. Oko 60-ak sudionika na čakovečkom stadionu natjecalo se u 5 kategorija, dječjoj, kadetskoj, juniorskoj, seniorskoj i veteranskoj. Streličarski klub „Katarina Zrinski“ u samom je vrhu streličarstva Hrvatske po ostvarenim rezultatima, a predsjednik Kluba „Katarina Zrinski“ Mihael Štebih, osim na rezultate, iznimno je ponosan na činjenicu što su među najbrojnijim streličarskim klubovima. Zajedništvo i kvaliteta članova potvrđeni su i kroz odličnu organizaciju turnira, koji se odvija od 1993. godine. Dobrodošlicu i sreću natjecateljima poželio je župan Međimurske županije Matija Posavec koji je otvorio turnir. Najuspješnijim natjecateljima bit će dodijeljeni veliki i mali pehar Nikole Zrinskog.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content