Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.6 °C
1029.0 hPa
70 %

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 27. travnja 2021.

Datum objave: 27. travnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 209 uzoraka, od čega je evidentirano 37 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 17,7% pozitivnih od broja testiranih.
Obavljenim testiranjima brzim antigenskim testovima evidentirano je 13 pozitivnih nalaza. U protekla 24 sata oporavile su se 83 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 599.
Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 52 683 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 88 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirano je 11 pacijenata, otpušteno je 12 pacijenata, a 3 pacijenta su na invazivnoj respiraciji. U protekla 24 sata preminula je jedna osoba, muška osoba stara 82 godine s dodatnim pridruženim bolestima.
Prema mjestu prebivališta u periodu od 19.04.2021. do 25.04.2021. godine, 152 je ukupno oboljelih na području grada Čakovca, 25 na području grada Mursko Središća, 53 na području grada Preloga, 19 na području općine Belica, 3 općine Dekanovec, 5 općine Domašinec, 20 općine Donja Dubrava, 22 općine Donji Kraljevec, 8 općine Donji Vidovec, 9 općine Goričan, 8 općine Gornji Mihaljevec, 12 općine Kotoriba, 20 općine Mala Subotica, 79 općine Nedelišće, 11 općine Orehovica, 4 općine Podturen, 12 općine Pribislavec, 2 općine Selnica, 26 općine Strahoninec, 35 općine  Sveta Marija, 36 općine Sveti Juraj na Bregu, 18 općine Sveti Martin na Muri, 13 općine Vratišinec, 13 općine Šenkovec i 18 općine Štrigova.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content