Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U okviru Dana Međimurske županije održan 4. Polumaraton Zrinskih

Datum objave: 25. travnja 2021.

U okviru obilježavanja Dana Međimurske županije održan je 4. Polumaraton Zrinskih. Ulicama grada Čakovca trčalo je čak 418 trkača, od čega 198 u utrci na 5 km te 220 u polumaratonu. Pobjednici su svi sudionici, a u cilj su najbrže ušli: na 21 km Matea Parlov Koštro, hrvatska olimpijka, u vremenu 1:14:13 i Ivan Dračar sa 1:13:18 dok su na 5 km pobijedili Simona Jambrošić sa 17:56 i Josip Oulovsky sa 16:30. Sva četiri pobjednika popravili su i rekorde staze Polumaratona Zrinskih. Čestitke svim sudionicima te veliko hvala organizatorima Atletskom klubu "Međimurje" Čakovec i volonterima zahvaljujući kojima je Polumaraton organiziran uspješno i u skladu s epidemiološkim mjerama.


 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content