Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.8 °C
1031.0 hPa
85 %

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 16. ožujka 2021.

Datum objave: 16. ožujka 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom testirano je 166 osoba od čega je evidentirano 9 pozitivnih slučajeva na virus COVID-19 u Međimurskoj županiji, što je 5,42% pozitivnih od broja testiranih. U protekla 24 sata oporavilo se 26 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 125. Do danas su u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeta 44 192 uzorka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
Prema mjestu prebivališta u periodu od 08.03.2021. do 14.03.2021. godine, 50  je ukupno oboljelih na području grada Čakovca, 5 na području grada Mursko Središća, 3 na području grada Preloga, 4 na području općine Dekanovec, 10 općine Domašinec, 1 općine Donji Kraljevec, 5 općine Kotoriba, 13 općine Nedelišće, 1 općine Orehovica, 2 općine Podturen, 1 općine Pribislavec,  2 općine Selnica, 5 općine Strahoninec, 2 općine Sveti Juraj na Bregu, 2 općine Sveti Martin na Muri, 3 općine Vratišinec i 5 općine Šenkovec.
Prema dnevnim informacijama Županijske bolnice Čakovec, ukupno je hospitalizirano 35 pacijenata pozitivnih na virus COVID-19. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, a otpuštena su 3 pacijenta. Na invazivnoj respiraciji se nalaze 3 covid pozitivna pacijenta. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Najava testiranja može se izvršiti na broju 040/386-841 ili na e-mail adresi  mikrobiologija@zzjz-ck.hr.
Pozivni centar Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije vezan uz virus COVID-19 je na broju 040/386-835. Pozivni centar primarne zdravstvene zaštite je na broju 040/372-372.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content