Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 14. ožujka 2021.

Datum objave: 14. ožujka 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom testirano je 246 osoba od čega je evidentirano 10 pozitivnih slučajeva na virus COVID 19 u Međimurskoj županiji, što je 4,06% pozitivnih u odnosu na broj testiranja. U protekla 24 sata oporavilo se 11 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 164. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 44 016 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
Prema dnevnim informacijama Županijske bolnice Čakovec, ukupno je hospitalizirano 37 pacijenata pozitivnih na virus COVID 19. Na invazivnoj respiraciji su 2 covid pozitivnih pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
U nedjelju, 14. ožujka 2021.godine 7-dnevna incidencija u Međimurskoj županiji iznosi 93 pozitivnih na 100 000 stanovnika, odnosno 104 pozitivnih ako se ubroji dijagnostika na temelju kliničke slike i brzi antigenski testovi. U proteklih 7 dana PCR metodom testirano je 1 170 osoba, od čega je 102 pozitivnih te je postotak pozitivnih u odnosu na broj testiranja 8,71%.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content