Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.4 °C
1025.0 hPa
41 %

Sufinanciranje projekata strukovnih udruga u turizmu i ugostiteljstvu u 2021.

Datum objave: 16. veljače 2021.

Ministarstvo turizma i sporta objavilo je Javni natječaj za sufinanciranje projekata strukovnih udruga u turizmu i/ili ugostiteljstvu u 2021. godini. Na natječaj se mogu javiti udruge koje statutom imaju utvrđeno djelovanje na području turizma i/ili ugostiteljstva najmanje godinu dana zaključno s danom objave Natječaja, a koje su uskladile statut sa Zakonom o udrugama ili su podjele zahtjev za usklađenjem pri nadležnom uredu.
Predmet javnog natječaja je dodjela bespovratnih sredstava Ministarstva za sufinanciranje projekata u 2021. godini, usmjerenih na jačanje konkurentnosti ljudskih potencijala u turizmu i ugostiteljstvu te podizanje konkurentnosti hrvatskog turizma.
Minimalan iznos zatraženih sredstava po projektu je 40.000,00 kn, a maksimalan iznos 200.000,00 kn za programe stručnog usavršavanja i osposobljavanja (seminari, radionice, kongresi za djelatnike i članove udruga te radionice za opću javnost na teme sukladno ciljevima Javnog natječaja.
Javni natječaj otvoren je do 15. ožujka 2021. godine, a više informacija možete vidjeti OVDJE.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content