Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 8. veljače 2021.

Datum objave: 8. veljače 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata, registriran je jedan pozitivan slučaj na virus COVID 19. U protekla 24 sata oporavilo se 11 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 181. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 38 828 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec, hospitalizirana su 43 pacijenta pozitivnih na virus COVID 19, od toga je jedan hospitaliziran unutar 24 sata, i jedan otpušten. Na invazivnoj respiraciji se nalazi jedan covid pozitivan pacijent. U protekla 24 sata preminule su dvije osobe, muška osoba stara 79 godina, i ženska osoba stara 70 godina,  palijativni bolesnici sa dodatnim komorbiditetom.
U funkciji je pozivni centar Doma zdravlja za prijavu zainteresiranih za cijepljenje protiv COVID 19 na broju 040/372-350, na kojem se mogu dobiti sve potrebne informacije i predbilježiti na listu za cijepljenje.
Najava testiranja može se izvršiti na broju 040/386-841 ili na e-mail adresi  mikrobiologija@zzjz-ck.hr.
Pozivni centar Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije vezan uz virus COVID-19 je na broju 040/386-835.
Pozivni centar primarne zdravstvene zaštite je na broju 040/372-372.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content