Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv Europske komisije: Sufinanciranje promocije poljoprivrednih proizvoda

Datum objave: 5. veljače 2021.

Europska komisija objavila je pozive za podnošenje prijedloga za sufinanciranje informiranja i promocije poljoprivrednih proizvoda Europske unije u inozemstvu i unutar EU, vrijednog 183 milijuna eura.
Poseban naglasak stavljen je na ekološke proizvode.
Prihvatljivi podnositelji prijave moraju biti trgovinske ili međutrgovinske organizacije koje su reprezentativne za određeni sektor ili sektore u RH.
Poljoprivrednici će imati priliku promovirati svoje proizvode u zemljama s visokim potencijalom rasta poput Južne Koreje, Japana, Meksika i Kanade.
Prijedlozi programa za sufinanciranje informiranja i promocije poljoprivrednih proizvoda Europske unije se zaprimaju do 28. travnja 2021. do 17 sati po srednjoeuropskom vremenu (Bruxelles), a nakon evaluacije svih zaprimljenih prijedloga EK će tijekom jeseni objaviti listu programa koji su zadovoljili uvjete sufinanciranja.
Pozivi kao i ostale informacije dostupne su OVDJE.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content